شرکت های زیر مجموعه

شرکت پهنه آسمان تابان

معرفی شرکت

شرکت پهنه آسمان تابان از شرکتهای وابسته به هلدینگ جهــاد نصر کرمان می باشد که با در اختیار داشتن ۱۱۶ نفر پرسنل فنی و دارای ۳ جایگاه سوخت بوده و به صورت تخصصی علمی، بر پایه دانش و روش های نوین در حال فعالیت در حوزه گردشگری، خدمات گردشگری، مرمت آثار باستانی مدیریت و احداث جایگاه های سوخت و بهره برداری از جایگاه سی ان جی و عرضه فرآورده های نفتی،كترينگ سازماني و بازرگانی می باشد. این شرکت کار خود رادر سال ۸۸ با احداث و بهره برداری یک مجتمع خدمات رفاهی و جایگاه سوخت چند منظوره در کنار گذر غربی کرمان آغاز نموده است.

شرکت های زیر مجموعه شرکت پهنه آسمان تابان

خدمات مسافرتی و گردشگری هفت آسمان

خدمات مسافرتی و گردشگری هفت آسمان

برند پترو تاپ شرق

برند پترو تاپ شرق

اهم پروژه ها:

شرکت پهنه آسمان تابان مفتخر است با تکیه بر دانش و تخصص جوانان ایرانی، با هدف ایجاد تیم های تخصصی در زمینه های مختلف مرتبـط با صنعت توریسم از جمله واحد های فناوری اطلاعات، تاسیسات و عمران، پژوهش، صنایع دستی و صنایع تبدیلی کشاورزی و فعالیت های اقتصادی، بـازرگانی و احداث جایگاه های خدمات رفاهی و عرضه فــرآورده ای نفتی، مرمت آثــــار بـــاستانی علاوه بر اشتغال زایی گامی نـوآورانه در جهت شکوفـایی صنعت توریسم، که از آن به عنوان بزرکترین صنعت حال حاضر جهان یاد می شود، بردارد. در سال ۹۶ با عقد قرارداد سرمایه گذاری و بـهره بـرداری از شش خانه میراثی کرمان و ایجاد گروه هتلها و رستورانهای سنتی – زنجیره ای پات فعالیت گردشگری خود را آغاز نمود و امروز در حال احـداث بیش از ۱۲ واحد با بالاترین سطح از کیفیت و خدمات می باشد و در جهت انجام کلیه امور گردشگری و خدمات مسافرتی شرکت هفت آسمان ماهان کویـر را به مجموعه خود اضافه کرد.

ما توانسته ایم با شروع خصوصی توزیع و پخش فرآورده های نفتی تحت عنوان پترو تاپ شرق باشیم و برآنیم که بـا همت و تلاش روز افــزون هرروز دامنه فعالیتهای خود را در هر دو حوزه گسترش دهیم تا همچون دیگر شرکتهای همکار جایگاهی در خور نام خانواده جهــاد نصر کرمان داشته باشیم.

شرکت گردشگری پهنه آسمان تابان در راستای اهداف خود تا کنون موفق به اقدام و احداث سه مرکز بزرگ خدمات رفاهی بیـن راهی با نام های نارنج، ترنج و هفت باغ با تجهیزات کامل رفاهی مسافران در کنار گذر جنوب غربی کرمان و جاده هفت باغ ماهان گردیده است.

  • تامین سوخت بیش از ۱۰ جایگاه در سراسر استان
  • صدور مجوز بیش از ۵۰ جایگاه سوخت در سراسر کشور
  • بهره برداری بیش از ۱۲ جایگاه سوخت CNG در سراسر کشور
  • اجرای طرح کهاب در جایگاه های تحت پوشش
  • فعالیت در حوزه خدمات گردشگری تحت عنوان شرکت خدمات گردشگری، هوایی و زیارتی هفت آسمان ماهان کویر
  • مرمت و احیا ده خانه تاریخی کرمان و بهره برداری به عنوان هتلها و رستوران های سنتی زنجیره ای
  • مرمت و احیا امارت شترگلو ماهان و بهره برداری به عنوان هتل و رستوران سنتی
  • ساخت و احداث مجموعه هتل میراثی و رستوران سنتی پات
  • اخذ مجوز احداث و انجام مراحل اولیه هتل ۵ ستاره پات
رتبه صلاحیت پیمانکاری

آدرس شرکت

کرمان -بلوار شهید صدوقی، نرسیده به چهارراه فیروزه

کد پستی شرکت

۷۶۱۸۶۵۳۷۳۴

شماره تلفن شرکت

۰۳۴-۳۲۴۵۲۲۱۶

شماره فکس شرکت

۰۳۴-۳۲۴۴۳۱۴۵

مشخصات مدیر عامل

تلفن تماس مدیر عامل آقای مهندس مهدی جبالبارزی: ۰۹۱۳۴۷۸۲۸۸۵

آدرس سایت شرکت