شرکت های زیر مجموعه

شرکت آرمان گهر نصر

معرفی شرکت

شرکت آرمان گهر نصر از شرکت های وابسته به هلدینگ جهاد نصر سیرجان می باشد که در زمینه استخراج و بهره برداری از معادن و سایر فعالیت هایی از قبیل عملیات ساختمانی و راهسازی، احداث تاسیسات و راه اندازی کارخانه جات و صنایع فرآوری معدنی در حال فعالیت می باشد.

 
 

 

از جمله وضایف شرکت:

  • فعالیت های معدنی در زمینه حمل مواد معدنی، شناسایی، اکتشاف و استخراج از معادن،  خرید و فروش مواد معدنی، خرید و فروش معادن، اجاره و استیجاره معادن، واردات، صـادرات و خریـد و فروش تاسیسات و تجهیزات استخـراج، فـرآوری، امـور مـربوط به سرمایه گذاری در معادن، ذخیره و تبدیل مواد خام معدنی.
  • انجام هر نوع عملیات پیمانکاری مشتمل بر مشاوره، پیمان مدیریت، ارائه خدمات مهندسی در داخل و خارج از کشور که مرتبط به معادن و صنایع معدنی باشد.
  • انجام کلیه فعالیت های بازرگانی اعم از خرید و فروش کالاهای تجاری، خدماتی، فنی، مدیریتی، داد و ستدهای وارداتی و صادراتی، قطعات، تجهیزات، محصولات و مواد و مصالح مربوط به معادن و صنایع معدنی و همچنین توزیع و هرگونه عملیاتی که به نحوی از انحاء با اهداف فوق مرتبط باشد.
  • مشارکت و سرمایه گذاری و احداث و راه اندازی ساخت در صنایع معدنی و فولادی.
  • سرمایه گذاری در خرید، اداره، در اختیار گرفتن، تاسیس، ایجاد، توسعه، تکمیل انواع کارخانه ها و واحدها و شرکت خای فعال در بخش های تولیدی اعم از صنعتی و معدنی و هرگونه اموری که به نحوی از انحناء با فعالیت های فوق مرتبط باشد در داخل و خارج از کشور.

آدرس شرکت

سیرجان، کوی شریعتی، خیابان شهید فیاض بخش، پلاک۳، طبقه همکف

کد پستی شرکت

شماره تلفن شرکت

۰۳۴-۴۲۲۷۱۷۲۳

شماره فکس شرکت

مشخصات مدیر عامل

تلفن تماس مدیر عامل آقای مهندس حبیب الله دانش: ۰۹۱۳۱۴۰۴۳۶۴

آدرس سایت شرکت