شرکت های زیر مجموعه

شرکت بازرگانی آرمان بهتا کرمان

معرفی شرکت

در بهار سال ۱۳۸۹ با توجه به نیاز گروه جهاد نصر کرمان بعنوان بازوی تجاری شرکت‌های گروه نصر، فعالیت خود را آغاز کرد. ماموریت این شرکت کاهش هزینه‌های گروه جهاد نصر کرمان از طریق تامین به موقع و با کیفیت مایحتاج شرکت‌های گروه جهاد نصر کرمان می‌باشد. عمده فعالیت‌های این شرکت در زمینه تامین تایرهای ماشین‌الات معدنی و راه‌سازی، روانکارهای دیزلی، قطعات ماشین آلات معدنی و راه‌سازی و ارائه خدمات بازرگانی (خرید کالا از اقصی نقاط جهان، عقد قراردادهای بین‌المللی، تامین سرمایه، ترخیص و امور گمرکی) می‌باشد.شرکت آرمان بهتا با تکیه بر توان نیروی متخصصش همواره تلاش دارد تا با ارتقای کیفیت خدمات خود نقش بسزایی در بهینه‌سازی تولید ملی ایفا کند و در این زمینه دست همه تولیدکنندگان داخلی و همکاران خارجی را به گرمی می‌فشارد.

شرکت های زیر مجموعه آرمان بهتا کرمان

سیمان نصر جنوب

سیمان نصر جنوب

شرکت آرمان گستر گواشیر

شرکت آرمان گستر گواشیر

واردات تایرهای معدنی:

  • ما یکی از بزرگترین واردکنندگان تایرهای معدنی در کشور هستیم که در سال گذشته بیش از ۲۵۰۰ حلقه تایرهای معدنی (معادن ۳۰ میلیون یورو) را وارد کشور کرده‌ایم. با توجه به تجربه این شرکت در واردات و ارتباطات بین‌المللی مناسب توانستیم در سخت ترین شرایط تحریم‌های خارجی مانع از توقف بالغ بر ۵۰۰ دستگاه ماشین آلات معدنی شویم.
  • ما توانستیم با پایش مرتب اطلاعات مشتریان و بررسی کارکرد تایرها در شرایط کاری متفاوت بهترین مشاوره در زمینه خرید را به مشتریان بدهیم. و در سال ۱۳۹۹ با اخذ مجوز خدمات پس از فروش اکثر برندهای آمریکایی و اروپایی در کشور آماده خدمات رسانی به همه مشتریان خود هستیم.

تامین روانکارهای صنعتی:

  • با توجه به حجم بالای مصرف شرکت‌های گروه نصر، ما یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین روغن صنعتی در کشور هستیم. آرمان بهتا با اخذ عاملیت فروش از ۴ شرکت بزرگ تولیدکننده روانکارهای صنعتی توانسته روابط تنگاتنگی با این تولیدگنندگان داخلی برقرار کند.
  • ما به منظور ارتقای کیفیت خدمات در زمینه روانکارها همکاری‌های دوجانبه‌ای را با آزمایشگاه‌های روغن سطح کشور شروع کرده‌ایم تا بتوانیم در زمینه خدمات پس از فروش و مشاوره به مشتریان خود کمک کنیم.

چشم انداز:

  • تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت‌های بازرگانی در زمینه تامین مایحتاج شرکت‌های تولیدی داخلی با تمرکز بر صنعت معدن و فولاد.

ارزشها:

  • صداقت و حفظ اصول اخلاقی در ارتباط با کلیه ذینفعان
  • کمک به پیشرفت کشور ایران از طریق حمایت از تولید و تولیدگران
 
 

 

آدرس شرکت

کرمان – بلوار جمهوری اسلامی بعد از سه راهی بلوار رضوان، ساختمان اداری تجاری میلاد، طبقه پنجم واحد ۵۱۱

کد پستی شرکت

شماره تلفن شرکت

۰۳۴-۳۲۸۲۳۴۶۷

شماره فکس شرکت

۰۳۴-۳۲۸۲۳۴۶۸

مشخصات مدیر عامل

تلفن تماس مدیر عامل آقای دکتر جواد سلطانی نژاد: ۰۹۱۳۱۴۰۲۶۴۷

آدرس سایت شرکت