بسمه تعالی

خدمت سهامداران، مدیران و کارکنان محترم شرکت جهاد نصر کرمان.

همراهی با شما خانواده پرافتخـار عرصه کار و تلاش برای نیل به توسعه‌ای پویا، اساس موفقیت مدیران این بنگاه عمرانی‌ اقتصادی است که با ورود به طرح‌های ملی طی سال‌های جاری، موجب فخر این خانواده گشته است.
فرهنگ بالنده جهادی موجب گشت که تلاش بی‌وقفه مدیران و کارکنان شرکت جهاد نصر حتی در فضای مسموم ویروس کرونا تداوم یافته و چرخه اقتصاد کشور در جریان باشد.
در آستانه بهار 1399، فرصتی است برای مرور تجارب موفق شما بزرگواران در مسیر تعالی‌بخش، با استراتژی تحول‌گرا، پویا و پایـبند به اخلاق حرفه‌ای.
تغییر در فرآیند بهار، درس اول بالندگی طبیعـت است و رمز و راز آن سرچشمة عشـقی است که همواره انسان را نزد “مقلب‌القلوب” آرام می‌کند. بیـاییم چون بـهـار، تغییر را از خودمان شروع کنیم تا که؛
– چون طبیعت نو شویم و چون فرهیختگان نو اندیـشـیم.
– چون شهداء دستی گیریم، تا که شهداء دستمان گیرند.
– یادگیرنده‌ای شویم، یاد دهنده.
مدیریت با این روش دستاورد بزرگ‌ مردی است که با فرماندهی بر قلب‌ها، فرهنگ جهاد و شهادت را در رگ و پی این جامعه جاری ساخته و امروز بر خود می‌بالیم که شهید حاج‌قاسم سلیمانی الگوی ماست. باشد که جای خالی این شهید را در این بهار با عمل خداپسندانه‌مان جبران کنیم
در این صورت، پای به طبیعتی خواهیم نهاد که یقیناً “قطعه‌ای از بهشت” خواهد بود و از دل این همه صداوسیمای زیبـای بهار، هـم آوای پرندگان و هم آواز قهقة مستانة شهداء، پرواز خواهیم کرد.
در واپسینِ لحظات دل‌نشین زمستان و طلوع دلربای بهار، چقدر نیازمند تحول “حال” هستیم تا که “احـسن‌الحال” شامل وجودمان گردد.
دلی آرام، قلبی مطمئن و ضمیری امیدوار، بدرقه قدومتان به نوروزی تعالی بخش.
عباس حسن‌زاده
مدیرعامل شرکت جهاد نصر کرمان