صبح امروز مراسم گلباران گلزار شهدا در جوار مزار سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت جهاد نصر کرمان و مدیر جهاد کشاورزی کرمان و جمعی از جهادگران جهاد کشاورزی استان کرمان برگزار شد، در این مراسم با قرائت زیارت عاشورا و زیارت شهدا،به مقام شامخ شهداء ادای احترام کرده وبا گلباران و عطر افشانی یاد و خاطره دلاوری ها و رشادت های این عزیزان را گرامی داشتند.

در ابتدا مراسم عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، با بیان درود به روح امام(ره)، سردار سلیمانی،سردارحسین پور جعفری و شهدای سنگر سازان گفت: جهادگران علاوه بر نقش مهمی که در سازندگی داشتند، در دفاع مقدس نیز  حضور فعال پیدا کردند.

در این مراسم علی کارنما فرمانده تیپ مهندسی رزمی خیبر در دوران دفاع مقدس گفت: جهادگران سازندگی از منظر حاج قاسم سلیمانی در عرصه جنگ و دفاع مقدس گمنام آمدند و بدون نام و نشان رفتند. وی افزود: سردار سلیمانی 7 ماه قبل از شهادت در ارتباط با حضور جهادگران در عرصه های سازندگی و دفاع مقدس گفت: آنها دلیر مردانی بی ادعا بودند که در نهایت گمنامی سخت ترین کارها را در بدترین نقاط در تیر رس مستقیم دشمن انجام می دادند.

 سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان

سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان

سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان سردار دلها شرکت جهاد نصر کرمان