شرکت نگین گهر زمین سیرجان

شرکت نگین گهر زمین سیرجان

هلدینگ تخصصی نگین گهر زمین سیرجان، یک شرکت دانش پژوه است که به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه ی هلدینگ جهاد نصر کرمان در سال 1398 با مدیریت جناب آقای مهندس قاسم محمدی  فعالیت خود را آغاز نموده است.

هلدینگ نگین گهر زمین در زمینه ارائه خدمات مشاوره انواع بیمه های تامین اجتماعی و خدمات فنآوری اطلاعات و همچنین در حوزه های درمانی، بازرگانی و تولیدی فعالیت دارد.

رسالت اصلی هلدینگ نگین گهر زمین، پاسخ تخصصی به تمام ابهامات و چالش های موجود در رابطه با بیمه های تامین اجتماعی اعم از خدمات مشاوره پیمانکاری و تامین آتیه پرسنل محترم و همچنین ایجاد و حفظ سیستم یکپارچه اداری در کل مجموعه جهاد نصر کرمان می باشد.

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ نگین گهر زمین سیرجان:

شرکت  JNKERMAN INDIA  از شرکت های وابسته به هلدینگ نگین گهر زمین می باشد که در حال حاضر در کشور هندوستان بصورت نمایندگی در حال فعالیت است .

شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر از دیگر شرکت های وابسته به هلدینگ نگین گهر زمین است که هم اکنون در شهرستان سیرجان در زمینه تولید انواع فیلترهای هوا، صنعتی و پزشکی مشغول به فعالیت میباشد.

شرکت پرتو درمانی یاس از دیگر افتخارات هلدینگ نگین گهر زمین، همکاری و مشارکت مادی و معنوی در احداث مرکز پرتو درمانی یاس است که با هدف درمان بیماران سرطانی از طریق پرتودرمانی(رادیوتراپی) و براکی تراپی و همچنین انجام امور تحقیقاتی و همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی و انجام سمینارها درخصوص شناخت علل بروز سرطان و راههای پیشگیری از آن در حال ساخت و تکمیل می باشد.

آدرس: کرمان بلوار کشاورز، نبش کوچه شماره 9، مجتمع فولاد(افق) طبقه سوم، واحد 31 کد پستی: 7618836040

تلفن : 32125630 – 034 – 32125629 – 034 – 32125634 – 034 – 32125635 – 034

نام مدیر عامل:  آقای قاسم محمدی ساردو : 09122504370

شرکت نگین گهر زمین سیرجان

  شرکت های هلدینگ نگین گهر زمین سیرجان

شرکت JNKerman

شرکت JNKerman یک شرکت هندی می‌باشد که زیرمجموعه شرکت هلدینگ جهاد نصر کرمان است . شرکت جهاد نصر با افتتاح شرکت در هند، اهداف گسترش فعالیتهای اقتصادی و مهندسی در زمینه راهسازی ، پروژه های زیرساختی ، آبیاری ، پل و …. . و گسترش روابط تجاری بین دو کشور را در آینده دنبال می کند. شرکت JNKerman در حال مذاکره با وزارت راهسازی هند جهت شرکت در مناقصات راهسازی ، پل سازی ، معدن و فرودگاه در کشور هند می‌باشد . این شرکت از لحاظ صلاحیت در زمینه دانش فنی ، تجربه و تخصص توسط مقامات هندی امکان سنجی شده و مورد تایید قرار گرفته است . سهامدار اصلی و مدیرعامل این شرکت آقای مهندس مهدی محسنی می‌باشد .

 

آدرس : هندوستان، دهلی نو، سانتی ناگار، گالی، شماره 43/33.8، کدپستی 110084

 تلفن تماس مدیر عامل آقای مهندس مهدی محسنی مقدم : 09131411196

 

شرکت INDIA JNKERMAN

شرکت اندیشان پالایش

شرکت اندیشان پالایش از شرکت های زیر مجموعه نگین گهر زمین که وابسته به هلدینگ بزرگ جهاد نصر کرمان می باشد.

شرکت نگین گهر زمین سیرجان با سرمایه گذاری و همکاری اقدام به خرید برند و کارگاه اندیشان فیلتر ، که اولین و مجهزترین کارگاه تولید فیلتر در سطح استان کرمان می باشد، نمود .

این شرکت در زمینی به مساحت 2400 متر مربع ، واقع در شهر سیرجان ، شهرک صنعتی شماره 2 ، خیابان توانا ، روبروی خیابان ششم می باشد ؛ که از سال 1396 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است  و با بهره گیری از کادری مجرب ،  متخصص و همچنین استفاده از محصولات و مواد اولیه مرغوب و به روز دنیا ، با به کارگیری  بهترین و مجهز ترین ماشین آلات در سطح جهان ، اقدام به تولید ، بسته بندی و فروش انواع فیلتر هوای خودروهای سبک و سنگین ، و کلیه فیلترهای ماشین آلات صنعتی و معدنی و … نمود.

همچنین با شروع پاندمی ویروس کرونا در سطح جهان و نیاز استان به تولید ماسک ، این شرکت با اخذ مجوزات لازم از وزارت بهداشت و اداره استاندارد اقدام به راه اندازی خط تولید ماسک و تولید انبوه آن در سطح استان نمود.

آغاز همکاری شرکت نگین گهر زمین سیرجان و اندیشان فیلتر در دی ماه سال  نود و نه  در قالب شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر شکل گرفت .

هم اکنون شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر ، اولین دریافت کننده گواهی استاندارد در سطح استان کرمان و منطقه می باشد که با تجربه و تخصص خود در زمینه تولید انواع فیلترهای هوا و سوخت  ،  نیازهای مجموعه و منطقه  را پوشش می دهد . همچنین لازم به ذکر است محصولات این شرکت با کیفیت بین المللی و بدون مشابه داخلی می باشند.

آدرس : سیرجان،شـهرك صنعتی شماره2،خیابان اصلى شهرك، پلاك0، طبقه همکف

تلفن تماس مدیر عامل مهندس امین پور عبدالله : 09133459765

ایمیل: Andishanpkk @ gmail.com    سایت : WWW.APKK.IR

شرکت اندیشان پالایش

شرکت پرتو درمانی یاس

شرکت پرتو درمانی یاس از شرکت های وابسته به هلدینگ بزرگ جهاد نصر کرمان می باشد.

انجام درمان بیماران سرطانی از طریق پرتو درمانی (رادیوتراپی) و براکی تراپی و شیمی درمانی انجام امور پژوهشی و همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی .

انجام سمینارها در خصوص علل بروز سرطان و راههای درمان آن شناخت و تحقیق در مورد انواع سرطان ها و راههای پیشگیری از آن در صورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.

آدرس دفتر: بلوار کشاورز، نبش کوچه 9 ، ساختمان فولاد، طبقه سوم

تلفن تماس مدیر عامل مهندس غلامرضا دارش 09131407659

پرتو درمانی یاس