شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر از شرکت های وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان  می باشد، که با در اختیار داشتن 570 نفر پرسنل فنی و 19 دستگاه ماشیـــن آلات سنگین و تخصصی در حال فعالیت در زمینه فولاد می باشد.نخستین تولید کنندۀ فـولاد درجنوب شرق کشوراست شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر در سال 1389 به ثبت رسیـده است. در مجـــاورت شهرستان بردسیــر (45 کیلومتری جنوب غربی شهر کرمان) احداث شده و در حال حاضر به عنوان یکی از  تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال دارد .

فاز اول این کارخانه در حال حاضر با ظرفیت 330 هزار تن به فعالیت خود ادامه می دهد. و فاز دوم آن نیزکارخانه فولاد سازی با ظرفیت 440 هزارتن می باشد که در مرداد ماه سال 1394 به بهره برداری رسیده است این شرکت که اولین مجتمع فولادی جنوب شرق کشور می باشد، با التزام به قوانین و استاندارد های مدون  ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات، و همچنین واحدهای تولیدی و آزمایشگاههای کوانتومتری، متالوگرافی، خواص مکانیکی و کالیبراسیون، و بکارگیری تکنولوژی های روز در زمینه ی فن آوری اطلاعات، تا کنون با تولید انواع میلگرد با کیفیت بالا به عنوان یکی از تکمیل کنندگان چرخه تولید محصولات فـولادی فعالیت داشته و اکنون با آغاز  بهره برداری از کارخانه تولید شمش فولادی با ظرفیت 440 هزار تن در سال با  شایستگی می تواند نقش مهمتری را با  تـوجه ویژه به اصل مشتری مداری در توانمند سازی صنعت فـولاد کشور و در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال تر داشته باشد.رعایت ارزشهای  اسلامی و انسانی، مشتری مدار، شایسته سالاری، و بهبود مستمر در قالب کار گروهی، از جمله ارزشهایی هستند که شرکت  صنایع فولاد مشیز بردسیر به آن اهمیت ویژه ای می دهد. شرکت  صنایع فولاد مشیز بردسیر که به عنوان یکی از  مراکز مهم صنعتی پهناورترین استان کشور به شمار می رود در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش خود را بر اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی متمرکز کرده و با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان و پرسنل تلاشگر خود توانسته در این مسیر حرکت کند.

کارخانه نورد:

کارخانه نورد گرم با ظرفیت تولید 330 هزار تن انواع میلگرد در سال، به عنوان نخستین فاز شرکت در سال به عنـوان نخستین فاز شـرکت در حال حاضر میلگردهای سایز 10 تا 32 را تولید می کند.

کارخانه فولادسازی:

کارخانه فولاد سازی با ظرفیت تولید 440 هزارتن شمش فولادی در حال بهره برداری است کارخانه غبارگیرمحیط زیست و نیروی انسـانی، دو  عنصر مهم و بی مانند در چرخه ی تولیدمی باشند و توجه به حفظ و سلامتی آنها از اهمیت بسزایی برخـوردار است. شرکت  صنایع فولاد مشیز بردسیر، بعنوان یکی از تولید کنندگان محصولات فولادی استاندارد، با  اتخاذ استراتژی تولید سبز، و…

 شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر

دفتر کرمان، بلوار کشاورز نبش کوچه 9 ساختمان صنایع فولاد مشیز بردسیر

تلفن : 32125780 – 034

دفتر تهران: شهرک قدس، بلوار فرحزادی، بلوار دادمان، خیابان بوستان

نبش بوستان1 – پلاک 2 طبقه 4 – تلفن : 88581861 – 021

تلفن تماس مدیر عامل آقای  علیرضا عکاف زاده : 09133406558