شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر

نخستین تولید کنندۀ فـولاد در جنوب شرق کشورشرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر در سال 1389 به ثبت رسیده است، در مجاورت شهرستان بردسیر (45 کیلومتری جنوب غربی شهر کرمان) احداث شده و در حال حاضر بـه عنوان یکی از  تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضـوری فعــال دارد . فاز اول شرــکت فــولاد کرمـــان (کارخانه نـورد گرم با ظـرفیت150 هزارتن)، این کارخـــانه در حــال حاضـــر با ظرفیت 220 هزار تن به فعالیت خود ادامه می دهد. و فاز دوم آن نیزکارخانه فولاد سازی با ظرفیت 420 هزارتن می باشد ایـــن شرکت کــه اولیـــــن مجتــمع فولادی جنوب شرق کشور می باشد، با التزام به قوانین و استاندارد های مدون ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و پیشرفته ترین دستگـــاهها و تجهیـــزات، و همچنیــن  واحــدهایتولیــدی و آزمایشگاههای کوانتومتری، متالوگرافی، خواص مکانیکی و کالیبراسیون، و بکارگیری تکنولوژی های روز در زمینــه ی فــن آوری اطلاعــات تا کنون با تولید انواع میلگرد با کیفیت بالا به عنوان یکی از تکمیل کنندگان چرخه تــولید محصـــولات فـــولادی فعالیت داشتـــه و اکنــون با آغـــاز بهــره بـــرداری از کـــارخــانه تـولید شمش فــولادی با ظرفیت 440 هزارتن در سـال با شایستگی می تـواند نقش مهمتــــری را بــا تــوجه ویژه به اصــــل مشتـــری مــــداری در توانمند سازی صنعت فولاد کشور و در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال تر داشته باشد.رعایت ارزشهای اسلامی و انسـانی، مشتــری مدار، شـــتایسته ســالاری، و بهبـود مستمر در قالب کار گروهی، از جمله ارزشهایی هستند که شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به آن اهمیت ویژه ای می دهد. شرکت صنایع فولاد کرمان که به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی پهناورترین استان کشور به شمـار مـــی رود در راستـــای اجــــرای فــــرمایشــات مقــام معظم رهبــــری تلاش خود را بر اجــــرای سیــــاست اقتصــــاد مقــــاومتی متمرکز کرده و با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان و پرسنل تلاشگر خود توانسته در این مسیر حرکت کند.

کارخانه نورد:

کارخانه نورد گرم با ظرفیت تولید 150 هزار تن انواع میلگرد در سال، به عنوان نخستین فاز شــرکت در حـال حاضر میلگــردهای سایــز 10 تا 32 را تولید می کند.

کارخانه فولادسازی:

کارخانه فولاد سازی با ظرفیت تولید 420 هزارتن شمش فولادی در حال بهره برداری است.کارخانه غبارگیرمحیط زیست و نیروی انسـانی، دو عنصــر مهم و بی مــانند در چرخه ی تولید می باشند و توجه به حفظ و سلامتی آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است. شرکت صنایع فولاد کرمان، بعنـوان یکی از تولیدکنندگان محصولات فـولادی استاندارد، با اتخاذ استراتژی تولید سبز و….

آدرس: بلوار کشاورز نبش کوچه 9 ، ساختمان فولاد – تلفکس : 3660 – 034
تلفن فروش تهران : 8520 – 021 تلفن پشتیبانی تهران: 4 – 84205202 – 021
نام مدیر عامل : دکتر علیرضا عکاف زده – همراه : 09133406558