بهار هونی

شرکت صنایع تولید، فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی بهار هونی

شرکت صنایع تولید، فرآوری و بسته بندی بهار هونی با توصیه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تاسیس و کلنگ احداث کارخانه تولید عرقیات و اسانس، عصاره شیرین بیان و تولید و بسته بندی انواع محصولات غذایی و بهداشتی با قدوم مبارک و دستان پر خیر و برکت ایشان در مجاورت زادگاهشان در روستای قنات ملک شهرستان رابر استان پهناور کرمان به زمین زده شد. تیم متخصص و مجرب شرکت بهار هونی با آمیزه ای از علم و تکنولوژی و با هدف ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی با بهره‌گیری از ظرفیت های ناب طبیعت در تلاش است با ایجاد اشتغال در راستای محرومیت زدایی و توسعه پایدار کشور گام ارزشمندی بردارد.

فعالیت شرکت:

عمده فعالیت این شرکت تولید ، فرآوری ، تبدیل ، بسته بندی ، توزیع و فروش انواع گیاهان دارویی ، عصاره ها ، عرقیجات و اسانس های گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی ، شیمیایی و مکمل های غذایی می باشد.

همچنین:

  • فعالیت­های تحقیقاتی ، آزمایشگاهی ، نیمه صنعتی و صنعتی و فعالیت های تحقیقاتی علمی و عملی مربوطه
  • تبادل اطلاعات ، دانش فنی و تکنولوژی
  • تولید ، فرآوری ، مشاوره ، خرید ، فروش و سرمایه گذاری انواع محصولات کشاورزی ، باغی ، دامی ، شیلات و آبزیان ، محصولات غذایی ، انواع گیاهان دارویی ، داروهای گیاهی ، دانه های گیاهی ، خشکبار، گیاهان معطر ، فرآورده های طبیعی و طب سنتی.
  • مشارکت با افراد حقیقی و حقوقی و شرکتهای داخلی و خارجی
  • صادرات، واردات، بسته بندی و اعطای نمایندگی، ایجاد شعب در داخل و خارج کشور و حضور در نمایشگاه های داخل و خارج کشور سایر فعالیت های این شرکت هستند.

آدرس دفتر مرکزی:

ایران، کرمان، بلوار کشاورز، ساختمان فولاد، طبقه 5 ،واحد 55 ، شرکت بهار هونی

تلفن دفتر مرکزی:

32125668 34 98+

مدیر عامل: مهندس مجتبی موحدی نیا

تماس : 09133409414

بهار هونی