شرکت آرمان بهتا کرمان

شرکت بازرگانی آرمان بهتا

در بهار سال ۱۳۸۹ با توجه به نیاز گروه جهاد نصر کرمان بعنوان بازوی تجاری شرکت‌های گروه نصر، فعالیت خود را آغاز کرد. ماموریت این شرکت کاهش هزینه‌های گروه جهاد نصر کرمان از طریق تامین به موقع و با کیفیت مایحتاج شرکت‌های گروه جهاد نصر کرمان می‌باشد. عمده فعالیت‌های این شرکت در زمینه تامین تایرهای ماشین‌الات معدنی و راه‌سازی، روانکارهای دیزلی، قطعات ماشین آلات معدنی و راه‌سازی و ارائه خدمات بازرگانی (خرید کالا از اقصی نقاط جهان، عقد قراردادهای بین‌المللی، تامین سرمایه، ترخیص و امور گمرکی) می‌باشد.

شرکت آرمان بهتا با تکیه بر توان نیروی متخصصش همواره تلاش دارد تا با ارتقای کیفیت خدمات خود نقش بسزایی در بهینه‌سازی تولید ملی ایفا کند و در این زمینه دست همه تولیدکنندگان داخلی و همکاران خارجی را به گرمی می‌فشارد.

 

واردات تایرهای معدنی

ما یکی از بزرگترین واردکنندگان تایرهای معدنی در کشور هستیم که در سال گذشته بیش از ۲۵۰۰ حلقه تایرهای معدنی (معادن ۳۰ میلیون یورو) را وارد کشور کرده‌ایم. با توجه به تجربه این شرکت در واردات و ارتباطات بین‌المللی مناسب توانستیم در سختین شرایط تحریم‌های خارجی مانع از توقف بالغ بر ۵۰۰ دستگاه ماشین آلات معدنی شویم.

ما توانستیم با پایش مرتب اطلاعات مشتریان و بررسی کارکرد تایرها در شرایط کاری متفاوت بهترین مشاوره در زمینه خرید را به مشتریان بدهیم. و در سال ۱۳۹۹ با اخذ مجوز خدمات پس از فروش اکثر برندهای آمریکایی و اروپایی در کشور آماده خدمات رسانی به همه مشتریان خود هستیم.

تامین روانکارهای صنعتی

با توجه به حجم بالای مصرف شرکت‌های گروه نصر، ما یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین روغن صنعتی در کشور هستیم. آرمان بهتا با اخذ عاملیت فروش از ۴ شرکت بزرگ تولیدکننده روانکارهای صنعتی توانسته روابط تنگاتنگی با این تولیدگنندگان داخلی برقرار کند.

ما به منظور ارتقای کیفیت خدمات در زمینه روانکارها همکاری‌های دوجانبه‌ای را با آزمایشگاه‌های روغن سطح کشور شروع کرده‌ایم تا بتوانیم در زمینه خدمات پس از فروش و مشاوره به مشتریان خود کمک کنیم.

ماموریت

کاهش هزینه‌های تولیدکنندگان داخلی از طریق تامین به موقع، با کیفیت و با قیمت مناسب مایحتاج آنها

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت‌های بازرگانی در زمینه تامین مایحتاج شرکت‌های تولیدی داخلی با تمرکز بر صنعت معدن و فولاد

ارزش ها

  • صداقت و حفظ اصول اخلاقی در ارتباط با کلیه ذینفعان
  • کمک به پیشرفت کشور ایران از طریق حمایت از تولید و تولیدگران
شرکت آرمان بهتا کرمان

رتبه صلاحیت پیمانکاری

داراي کارت بازرگاني وکد اقتصادي
– نمايندگي شرکت نفت بهران
– نمايندگي شرکت نفت ايرانول
– نمايندگي شرکت نفت سپاهان
– نمايندگي شرکت مگنا تاير هلند

عضو اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي ايران
– عضو اتاق بازرگاني ايران و آلمان
– عضو اتاق بازرگاني ايران و عمان
– عضو اتاق بازرگاني ايران
– عضو اتاق بازرگاني کرمان

آدرس : کرمان – بلوار جمهوری اسلامی، بعد از سه راهی بلوار رضوان، ساختمان اداری تجاری میلاد، طبقه پنجم واحد 511 – تلفن : 32819686 (034) فکس : 32823468 (034)

تلفن تماس مدیر عامل آقای دکتر جواد سلطانی نژاد : 09131402647