شرکت پهنه آسمان تابان

شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر

شرکت اندیشان پالایش از شرکت های زیر مجموعه نگین گهر زمین که وابسته به هلدینگ بزرگ جهاد نصر کرمان می باشد.

شرکت نگین گهر زمین سیرجان با سرمایه گذاری و همکاری اقدام به خرید برند و کارگاه اندیشان فیلتر ، که اولین و مجهزترین کارگاه تولید فیلتر در سطح استان کرمان می باشد، نمود .

این شرکت در زمینی به مساحت 2400 متر مربع ، واقع در شهر سیرجان ، شهرک صنعتی شماره 2 ، خیابان توانا ، روبروی خیابان ششم می باشد ؛ که از سال 1396 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است  و با بهره گیری از کادری مجرب ،  متخصص و همچنین استفاده از محصولات و مواد اولیه مرغوب و به روز دنیا ، با به کارگیری  بهترین و مجهز ترین ماشین آلات در سطح جهان ، اقدام به تولید ، بسته بندی و فروش انواع فیلتر هوای خودروهای سبک و سنگین ، و کلیه فیلترهای ماشین آلات صنعتی و معدنی و … نمود.

همچنین با شروع پاندمی ویروس کرونا در سطح جهان و نیاز استان به تولید ماسک ، این شرکت با اخذ مجوزات لازم از وزارت بهداشت و اداره استاندارد اقدام به راه اندازی خط تولید ماسک و تولید انبوه آن در سطح استان نمود.

آغاز همکاری شرکت نگین گهر زمین سیرجان و اندیشان فیلتر در دی ماه سال  نود و نه  در قالب شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر شکل گرفت .

هم اکنون شرکت اندیشان پالایش کریمان کویر ، اولین دریافت کننده گواهی استاندارد در سطح استان کرمان و منطقه می باشد که با تجربه و تخصص خود در زمینه تولید انواع فیلترهای هوا و سوخت  ،  نیازهای مجموعه و منطقه  را پوشش می دهد . همچنین لازم به ذکر است محصولات این شرکت با کیفیت بین المللی و بدون مشابه داخلی می باشند.

آدرس : سیرجان،شـهرك صنعتی شماره2،خیابان اصلى شهرك، پلاك0، طبقه همکف

تلفن تماس مدیر عامل مهندس امین پور عبدالله : 09133459765

ایمیل: Andishanpkk @ gmail.com    سایت : WWW.APKK.IR

شرکت پهنه آسمان تابان