اقتصاد مقاومتی1397-4-19 08:16:29 +00:00

منشور اقتصاد مقاومتی شرکت جهاد نصر کرمان

بنام خدا

  1. ما جهادگران شرکت جهاد نصر کرمان به اصول اعتقادی دین اسلام ناب محمدی ( ص ) پایبندیم و خط مشی امام راحل عظیم الشأن (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری را نصب العین خودقرار داده و بااعتقادراسخ برای اجرای آنهاتلاش می نمائیم .
  2. در مواجهه با مشکلاتی که در زمانهای مختلف برای کشور و حوزه فعالیتهایمان مواجه می شویم ، باصبر و یاری خواستن از خداوند برای حل آنها تلاش می کنیم .
  3. در راستای توسعه وحدت ملی و در جهت سربلندی ملت و پیشرفت کشور عزیزمان از هرگونه تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد .
  4. با توکل بر خداوند متعال و اعتماد به نفس و تلاش ، میهن عزیزمان را در زمینه های زیرساخت های اقتصاد مقاومتی از دیگران بی نیازخواهیم کرد و بی شک ایمان راسخ و خود اتکائی مسیر پیشرفت ما را هموار و نقایص را برطرف می سازد .
  5. افزایش توانمندیعلمی وبکارگیری شیوه های نوین درعرصه های فعالیتمان ازاولویتهای ماست و نوآوری و پیشرفت درحوزه های علمی مرتبط سرلوحه کار ماست.
  6. محور فعالیت هایمان را کسب رضایت الهی قرار می دهیم و برای آبادانی و رفع نیازهای جامعه و ایجاد اشتغال زائی تمامی سعی و تلاش خود را بکار خواهیم برد و این مهم ما را از یاد خدا غافل نکرده و کاری بر خلاف دستورات الهی و ولیامرمسلمین انجام نمی دهیم .
  7. پرداخت دیون ازجمله مالیات و بیمه را بموقع پرداخت می کنیم و با این عمل نظام اسلامی را در ارائه خدماتش به ملت عزیز یاری خواهیم کرد .
  8. دربدترین شرایط کاری وآب وهوائی وجغرافیائی انجام باکیفیت پروژه هاراوظیفه خودمی دانیم و رعایت کیفیت در انجام پروژه هاوکمترین قیمت از اصول کاری ما می باشد .
  9. در اجرای پروژه ها تمام توان خود را بر استفاده از کالاهای تولید داخل معطوف می داریم و با پشتیبانی از تولیدات ملی کیفیت آنها را افزایش می دهیم و راه تسلط بیگانگان بر کشور را مسدود می کنیم .
  10. از اسراف و تبذیر پرهیز می نمائیم و الگوی مصرف خود را اصلاح کرده و در جهت کاهش هزینه ها تمامی تلاش خود را بکار خواهیم بردتا سرمایه های ملی و تولیدات جامعه به بهترین شکل ممکن استفاده شوند و هدر نروند .                                                                                                                                   

            جهاد گران شرکت جهاد نصر کرمان

14ام تیر, 1397|

تعریف اقتصاد مقاومتی

اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه‌های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیرها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است همچنین برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید وابستگی‌های خارجی کاهش یابد و بر تولید داخلی کشور و تلاش برای خوداتکایی تأکید گردد.[۵]طبق نظر دولتمردان ایران در تعریف اقتصاد مقاومتی، ضرورت مقاومت برای رد کردن فشارها و عبور از سختی‌ها برای رسیدن به نقاط مثبت ملی نیاز است[۶]

این روش اقتصادی از نظر تعریف با اقتصاد ریاضتی تفاوت دارد.[۵]

14ام تیر, 1397|
Go to Top

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/rir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/rir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/rir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110